تابلو رستوران با حروف برجسته و ماکت

هرمغازه‌ای با هر فعالیتی به یک تابلو سردر خوب نیاز دارد. برای بسیاری از شرکت‌ها در صنایع مختلف ، طراحی تابلو ورودی نقش عمده ای در ترغیب مشتریان بالقوه برای قدم گذاشتن به داخل دارد. تابلو رستوران ها و کافه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند، اما هنگام تهیه تابلو رستوران، ملاحظات منحصر به فردی وجود دارد.

از انواع تایپوگرافی استفاده شده گرفته، تا اعلام وضعیت تعمیرات، تابلو مغازه شما در مورد انواع غذا و نوشیدنی که شما پیشنهاد می کنید ، فضای استقرار و استانداردهای حرفه ای شما داستانی دارد.

ما در اینجا چهار تکنیک عالی برای ارائه رستوران شما در بهترین نور ممکن و دوری ازبرخی اشتباهات در طول راه را بررسی می کنیم.

ساخت تابلو رستوران با استفاده مؤثر از تصاویر و تایپوگرافی

سردر رستوران چیلیز

بسیاری از رستوران ها نام هایی دارند که ذاتاً سبک خاصی از غذاها را پیشنهاد می کنند. بیشتر مصرف کنندگان به سادگی می‌توانند حدس بزنند  که “Palace Chopsticks Palace” یک رستوران چینی است ، و احتمالاً “لوئیجی” غذاهای ایتالیایی سرو می کند.

با این حال ، برای هر رستورانی که با تخفیف دادن هایش معروف شده، بسیاری دیگر با اسمی وجود دارند که ممکن است هر چیزی باشد. آیا “کافه شهر” یک مکان مهم برای طراح های قهوه لاته است یا یک قاشق چرب کلاسیک است؟ چه نوع مواد غذایی در “دروازه” سرو میکنند؟ درباره “جکسون” چطور؟

در این مواقع ، این ایده خوبی است که از تابلو رستوران خود برای ارائه نشانه‌ها و اطلاعات بیشتراستفاده کنید تا مشتریان متوجه خدماتی که ارائه می‌دهید بشوند. افزودن نمادی از یک همبرگر ، پیتزا ، پرچم ملی یا سایر نمادهای تصویری در کنار آرم شما می تواند نوع غذاهایی که سرو می‌کنید یا ساعاتی که خدمات می‌دهید را برای مشتریان قابل فهم کند.

حروف برجسته و ماکت تابلو سوپرپروتئینی

ماکت و حروف برجسته تابلو سردر مغازه

برای یک رویکرد ظریف تر، ممکن است برای ارتباط این اطلاعات از تایپوگرافی نیز استفاده کنید. سبک قلم به کار رفته در علامت می تواند در مورد سبک غذاها و نوشیدنی هایی که ارائه می دهید چیزهای زیادی بگوید.

به عنوان مثال ، یک فونت شکسته ی روان  برای ” “City Café ممکن است کیک های خونگی و قهوه بو داده شده محلی را نشان دهد – در حالی که حروف  رنگ روشن و بدون تعلقات اضافی احتمالاً مصرف کننده را بیشتر به یاد  لوبیای پخته شده ، سوسیس و سایر موارد دیگر بیاندازد.

شایان ذکر است که این نکته برای رستوران هایی که به طور کامل در یک گروه “استاندارد” جای نمی گیرند (مثلا اینایی که قلیون در کنار پاستا سرو می‌کنند) از اهمیت بیشتری برخوردار است. در این موارد ، مهمتر از همیشه استفاده از هر ترفند طراحی است تا بازدید کنندگان بتوانند قیمت‌های شما و آنچه را که انتظار دارند درک کنند.

جو و فضای منحصر‌به‌فرد خود را بسازید

تابلو رستوران برگرلند

علاوه بر درک نوع غذاها و نوشیدنی هایی که در محل کار خود ارائه می دهید، برای مصرف کنندگان خوب است که درباره جو و استایلی که میتوانند در محیط شما تجربه کنند هم چیزهایی بدانند.

علاوه بر درک نوع غذاها و نوشیدنی هایی که در محل کار خود ارائه می دهید، برای مصرف کنندگان خوب است که درباره جو و استایلی که میتوانند در محیط شما تجربه کنند هم چیزهایی بدانند.

آیا رستوران شما روشن ، پر جنب و جوش و سرگرم کننده است یا دنج و صمیمی؟ آیا می‌شود برای قرار و مدار هم آنجا آمد؟ آیا مشتری انتظار دارد غذاهای آشنا، سنتی یا خلاقیت های هنری چالش برانگیز توسط یک سرآشپز سر برنده جایزه ارائه شود؟

تابلو حروف پلکسی شیرینی پراگ

سردر شیرینی فروشی پراگ

هرچه اطلاعات بیشتری در مورد استایل خود دهید، بیشتر می توانید مشتریانی را جذب کنید که به نوع تجربه ای که ارائه می دهید علاقه مند باشند.

این کار هم از طریق استفاده از تایپوگرافی مناسب و هم با رنگ های با دقت انتخاب شده قابل انجام است. رنگ های گرم و یک فونت قدیمی میتواند برای یک خانواده سنتی جالب باشد. و یک علامت سیاه و سفید استیل با فونت های نرم و  بدون زاویه ی تیز ممکن است یک تجربه ناهار خوری با کیفیت بالا و مدرن را نشان دهد.

بخوانید  تابلو چلنیوم طلایی

همیشه تابلو رستوران خود را نونوار کنید

حروف برجسته پلکسی

استانداردهای کمال‌گرایانه برای همه صنایع حیاتی است. به ویژه در مورد خدمات غذایی، مشتریان اگر گمان کنند که همه چیز در پشت صحنه جدی گرفته نمی شود، از دست می روند. متأسفانه، فضای داخلی  نامرتب می‌تواند این سوال را در دهن مشتری ایجاد کند که در آشپزخانه چقدر بهداشت رعایت می‌شود؟

تابلو بالای درب رستوران شما اولین نشانه ای است  که بازدید کننده از چگونگی عملکرد مؤثر استانداردهای شما دریافت می‌کند و یک نشانه قدیمی، کثیف یا شکسته تبلیغ خوبی برای وضعیت مناطق تهیه غذای شما نیست.

برای اطمینان از اینکه مشتریان شما سطح خوبی از کیفیت و استانداردها را از سمت شما دریافت می‌کنند، داشتن برنامه منظم برای تغییر تابلو و ترمیم حروف و لامپ های شکسته ایده خوبی است.

حتی فقط یک رنگ آمیزی تازه و تمیزکاری یا سفارش چند طرح روی cnc  می توانید با اطمینان دادن به مشتریان احتمالی خود تفاوت بزرگی را ایجاد کنید و به آنها بگویید که شما همه چیز را تحت کنترل خود دارید.

این موضوع فقط برای به دست آوردن  مشتریان جدید اهمیت ندارد بلکه برای تکرار مشتریان محلی ، دیدن جذابیت رستوران مورد علاقه خود در طی سال ها درخشش خود را از دست می دهد و باعث می شود که فکر کنند مکان ممکن است به سمت فراز و فرود باشد یا دیگر با همان مراقبت اداره نمی شود.

در طراحی تابلو رستوران متفاوت باشید

تابلو سردر فست‌ فود

به خصوص برای رستورانی که یک مکان محبوب در یک شهر بزرگ مانند رستوران چینی در لندن را برپا کرده است ، احتمال زیاد وجود دارد که شما تنها سرویس دهنده این غذای در این شهر نباشید.

به همین دلیل ، مهم است که خود را از دیگران متمایز کنید. آیا در مورد رقبای خود تحقیقاتی انجام می دهید؟ سایر رستوران های چینی چه تابلویی دارند؟

شما به خوبی می توانید الگوهای تکراری را در انتخاب طرح های خود پیدا کنید، زیرا رستوران هایی که در سوله های یکسان کار می کنند اغلب تمایل به استفاده از همان نوع فونت ها و رنگ ها دارند. احتمالاً همه ما با رستوران های چینی که دارای علائم قرمز و طلایی و انواع مشابه آسیایی هستند- آشنا هستیم.

البته ، این انتخاب ها اغلب به این دلیل انجام می شوند که خوب کار می کنند و برای برقراری ارتباط بصری “چینی ها” از رستوران چینی عالی هستند ، اما کمی خلاقیت می تواند به شما طرحی را ارائه دهد که در این زمینه نیز خوب عمل می کند اما از همه متفاوت است. دیگران – شاید با استفاده از رنگی تیره تر، یا یک نوع مدرن با ظاهرآسیایی و لطیف تر.

همین مورد می تواند در مورد هر نوع رستوران دیگری اعمال شود. اگر تمام اتصالات همبرگر دیگر در شهر نشانه قرمز دارند ، رنگ آبی یا سبز خود را در نظر بگیرید. اگر به نظر می رسد هر رستوران رقیب هندی از فونت Papyrus در تابلو رستوران خود استفاده کرده است ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که شما قالب را بشکنید.

در پایان ، تابلو رستوران شما یکی از اساسی ترین دارایی های بازاریابی شماست و در بسیاری از موارد اولین سفیر تاسیس شماست. با به دست آوردن درست آن می توانید اطمینان حاصل کنید که رستوران یا کافه شما به درستی در آگاهی عمومی قرار گرفته است و همچنان می توانید انواع مشتریانی را که به آنچه شما پیشنهاد می دهند علاقه مند باشید.

تابلو رستوران حروف پلکسی

تایپوگرافی ، تصویر و رنگ مناسب می تواند به شما در ایجاد مفهوم و فضای غذاخوری شما کمک کند – و با تازه نگه داشتن تابلو سردر در تقابل عمدی با سبک با نزدیکترین رقبای خود ، می توانید رستوران خود را برای موفقیت حتی بیشتر در آینده قرار دهید.

منبع

۰/۵ (۰ نظر)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید